כמה עולה יועץ משכנתאות

נגן וידאו

"לאחר ביצוע מוצלח של קרוב ל-1000 תיקי משכנתא מכל הסוגים, למשרדנו רשת ענפה של קשרים משפיעים בענף הבנקאות, דבר המאפשר למנף את המומחיות שלו כדי לספק לכם ביטחון וידע. פענוח המורכבות של נטילת משכנתאות והסוגים השונים שלהן יכול להיות מכריע, אבל עם המשאבים והידע שלנו, תוכלו להפוך ללווים חכמים יותר"

יועץ משכנתאות ופיננסים נ. עילם

לקוחות מספרים על השירות שלי
revital shalem
revital shalem
2023-09-14
ניר היקר, תודה רבה לך על שירות מקצועי ואדיב. תמיד זמין, סבלני ועושה הכל כדי להוריד את הריביות ולחסוך עבור הלקוח שלו כסף. ממליצה מכל הלב על ניר!
Niv Yatsiv
Niv Yatsiv
2023-05-02
ניר מקצוען אמיתי, הייתה לנו חוויה מושלמת! ניר מקצועי, מנוסה, שירותי ויודע להתאים את עצמו ללקוח ולצרכיו. אני ממש ממש ממליץ!
נטע אלימלך
נטע אלימלך
2023-03-21
זו לא פעם ראשונה שאני נעזרת בשרותיו של ניר עילם. בכל פעם הוא ידע במקצועיות רבה להתאים במיוחד לי , לצרכים שלי את סוג המשכנתא הנכונה לי, עם התנאים הטובים ביותר שהיו באותה עת בשוק. מעבר לכך, הוא גם ידע לתת לי רעיונות איך לשמור על משכנתא קיימת כיוון שהיא הייתה בריבית נמוכה ,ולקחת משכנתא נוספת קטנה שתאמה לצרכים שלי באותה עת. ברור לי שרק בזכותו ,הצלחתי לפתור בעיות כלכליות שהיו לפני. אני בכל הזדמנות ממליצה עליו לכל אחד ,לא רק בזכות המקצועיות שלו, אלא חשוב לא פחות ,בזכות היחס האישי והסובלנות הרבה שיש לו. תודה רבה לך ניר וברור שממליצה עליו בחום!
שלי בן מוחא
שלי בן מוחא
2023-03-05
אני נעזרת בניר כיועץ משכנתאות כבר פעם שלישית , סומכת עליו בעניים עצומות , בלי העזרה שלו , התהליך הזה היה ממש קשה ומתיש, אני כל כך שמחה שהכרתי אותו ויש לציין שהעזרה שלו שווה כל שקל!
יניב ויניב
יניב ויניב
2023-03-05
הכל הלך חלק והופתעתי מהתוצאה החיובית
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

כמה עולה יועץ משכנתאות מקצועי

כאשר אדם נמצא בפני לקיחת משכנתא, אחת ההתלבטויות מתוך רבות שמלוות אותו בתקופה זו היא האם להתייעץ עם יועץ משכנתאות פרטי. אם כן, האם להגיע אליו לפגישת ייעוץ אחת כדי לשמוע נקודות ודגשים חשובים, האם לקבל ליווי עד נתינת אישור המשכנתא או אפילו מעבר לכך? אחד השיקולים בהחלטה הוא כמלה עולה יועץ משכנתאות. מחיר השירות הוא מורכב ותלוי בגורמים שונים. מחיר פגישה אחת יכול לנוע בין 500 ל 1000 ₪ ברוב המקרים אך רוב האנשים הנעזרים בשירותיו של יועץ משכנתאות פרטי אינם מסתפקים בפגישה בודדת כך שהעניין מורכב ותלוי מאוד בשירותים שייתן היועץ אך גם בכל מקרה בהתאם למורכבות שלו.

כמה עולה יועץ משכנתאות- כמה פרמםטרים לקביעת צהמחיר

כאמור, התשובה על השאלה כמה עולה יועץ משכנתאות היא מורכבת ולמעשה מדובר על כל מקרה לגופו. פרמטר ראשון לקביעת מהמחיר הוא כאמור רמת הליווי שנותן לכם יועץ המשכנתאות. השירות יכול לנוע בין פגישת יעוץ אחת דרך יעוץ לאורך הדרך בכל שאלה או התלבטות ועד ליווי מלא הכולל גם השתתפות בפועל במו"מ מול הבנקים. ישנה אפשרות לקבוע על השתתפות בפועל רק פעם אחת בבנק המציע את האופציה הנראית לכם ביותר. ניתן להחליט שכל ההתייעצויות יהיו מרחוק בלבד והליווי יהיה טלפוני, בווטסאפ וכו' ולא במפגשים פנים אל פנים כשהדבר יוריד מן המחיר. פרמטר נוסף לקביעה כמה עולה יועץ משכנתאות היא כאמור מורכבות המקרה, האם מדובר למשל על מסורב משכנתא שהמקרה שלו מורכב ונדרשות בדיקות רבות כדי למצוא לו משכנתא שבאה בחשבון.

יעוץ משכנתאות פרטי- השקעה שתשרת אתכם היטב בעתיד

אמנם כעת, כשאתם נמצאים לפני לקיחת  המשכנתא ובתקופה בה כל שקל חשוב אתם בודקים היטב כמה עולה יועץ משכנתאות ומתלבטים בעניין, אך חשוב שתזכרו שממש כפי שמשכנתא היא ארוכת טווח, כך גם התועלת שתקבלו בפניה ליועץ משכנתאות היא ארוכת טווח. גם אם כעת תשלמו סכום מסוים, בחירה נכונה של משכנתא יכולה לחסוך לכם במצטבר עשרות וגם מאות אלפי שקלים. לכן אל תסמכו על היועץ של הבנק ובחרו יועץ פרטי אשר ילווה אתכם באופן ובמינון שתבחרו.

ניר עילם הוא יועץ משכנתאות פרטי המציע יעוץ וליווי בהתאם לרצון הלקוח ובחירתו, החל מיעוץ חד פעמי ועד ליווי מלא. מוזמנים ליצור קשר.

כמה עולה יועץ משכנתאות

מחיר יועץ משכנתאות

רבים העומדים לפני לקיחת משכנתא מתלבטים האם לעבור את חיפוש המשכנתא תוך הסתמכות על הצעות יועצי המשכנתאות בבנק או להיות מלווים ביועץ משכנתאות פרטי. אחד השיקולים הוא מחיר יועץ משכנתאות שמוסיף עוד להוצאות הרבות בתקופה זו. אמנם ישנו מחיר מסוים לליווי של יועץ משכנתאות פרטי אך התועלת בכך היא רבה וארוכת טווח. יועץ משכנתאות פרטי נמצא לצידכם והמטרה שלו היא שתמצאו את המשכנתא בתנאים המתאימים ביותר עבורכם ולא עבור הבנק, זאת בניגוד ליועץ המשכנתאות בבנק. לבחירת תמהיל משכנתא כזה או אחר יכולה להיות משמעות רבה: הפרש של עשרות ואף מאות אלפי שקלים במצטבר, כך שליווי ברמה כזאת או אחרת של יועץ פרטי תחסוך לכם בסופו של דבר הרבה כסף.

איך נקבע מחיר יועץ משכנתאות?

בדומה לבעלי מקצוע אחרים, כל יועץ משכנתאות יכול לקבוע מחיר אחר שקשור בין היתר לניסיון שלו ולביקוש לקבל את שירותיו. עם זאת, ישנו סדר גודל של מחירים שניתן להצביע עליו. מחיר יועץ משכנתאות נקבע בעיקר לפי היקף השירות שבוחר בו הלקוח. יועץ משכנתאות יכול להיפגש עמכם פגישה בודדת ולהצביע על דגשים שכדאי לשים לב אליהם בפגישות עם הבנקים. רוב הלקוחות מעדיפים שירות מקיף יותר. גם כשהשירות מקיף יותר ניתן להחליט על מספר פגישות והתייעצויות עם יועץ המשכנתאות לפני פגישות בבנקים, אפשר להחליט שהפגישות יהיו מרחוק בלבד או פנים אל פנים. שירות מלא יכלול גם הגעה של היועץ איתכם לפגישות והשתתפות פעילה במו"מ מול הבנקים. פרמטר נוסף הוא מורכבות המקרה ועד כמה צריך היועץ להשקיע מאמץ במציאת המשכנתא המתאימה ביותר.

לקחת משכנתא לאחר התייעצות עם מומחה בתחום

כאמור, מחיר יועץ משכנתאות משתנה בהתאם להיקף השירות ומורכבות המקרה. הוא יכול להגיע לכמה אלפי שקלים. עדיין, בהחלט כדאי להסתכל על כך כעל השקעה ארוכת טווח וכך גם לבחור את יועץ המשכנתאות שתעבדו איתו. חשוב שיהיה בעל ניסיון וידע רב בתחום, כדאי לחפש המלצות מאנשים שאתם מכירים וסומכים על דעתם ובכלל לסמוך גם על ההתרשמות שלכם ממקצועיות יועץ המשכנתאות, הרצינות שלו והאם אתם מרגישים איתו בנוח, כי הוא יכול ללוות אתכם בתהליך לא קצר עד לבחירת המשכנתא.

ניר עילם הוא יועץ משכנתאות פרטי. הוא מציע את שירותיו בהיקף על פי בחירת הלקוח ובעל ניסיון גם בהתמודדות עם מצבים מורכבים. מוזמנים ליצור קשר.

מחיר יועץ משכנתאות

מחיר ייעוץ משכנתא

משכנתא היא ההלוואה שייקח אדם לרכישת הנכס היקר ביותר עבורו: בית. בהתאם לכך, היא גם ההלוואה המורכבת וגם הגבוהה ביותר. בניגוד להלוואות אחרות שהחזרתן לוקחת לכל היותר שנים בודדות ואף פחות, החזרת משכנתא יכולה לקחת עשרים שנים ואף יותר מכך. גובה ההחזר ותקופת ההחזר הופכים כל פרט בתנאי המשכנתא למשמעותיים מאוד. מושגים שנשמעים סינית לאנשים רבים קובעים האם ישלמו מחיר מנופח או מחיר מינימלי ביחס ליכולותיהם ולתנאים שמציב השוק. יעוץ משכנתאות פרטי הוא הדרך לבחירה במשכנתא המשתלמת ביותר עבורכם. אמנם מחיר ייעוץ משכנתא שניתן באופן פרטי הוא הוצאה שיש לקחת בחשבון, אך הוא מתקזז עשרות פעמים מול החיסכון המצטבר שבלקיחת משכנתא משתלמת.

איך נקבע מחיר ייעוץ משכנתא?

מחיר ייעוץ משכנתא נקבע לפי מספר קריטריונים. אחד מהם הוא משך העבודה וההתקשרות עם יועץ המשכנתאות. פרמטר שני הוא היקף השירות. יש אנשים המסתפקים בבניית תמהיל משכנתא, פגישה בה על פי התקציב, יכולת, ההכנסות ונתונים אחרים, כולל כמובן מצב השוק, הריביות וכו' ייבנה להם תמהיל המשכנתא הרצוי. עבור רוב האנשים מפגש יחיד אינו מספיק והם מעדיפים ובצדק ליווי מקיף יותר. יש המסתפקים בבניית תמהיל בלבד שהוא זול יותר ויש אלה שמעוניינים בטיפול מלא הכולל הגשת בקשה למשכנתא מול הבנקים בפועל. כל אלה נכללים בתוך מחיר יעוץ משכנתא. פרמטר נוסף הוא מורכבות המקרה, למשל האם מדובר באדם שקיבל סירוב מכמה מקומות והחיפוש עבורו צריך להיות נרחב.

ייעוץ משכנתא- השקעה קטנה ורווח גדול

גם אם באותו רגע מחיר ייעוץ משכנתא נראה כהוצאה גבוהה, מדובר על השקעה משתלמת שתחסוך לכם עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים. ההבדל בין בחירת תמהיל משכנתא לא מתאים לבין תמהיל שמתאים לכם באופן מדויק הוא גדול, גם אם ההבדל במחיר החודשי נראה קטן. קחו את הסכום הקטן ותכפילו אותו בכמות החודשים (החזר משכנתא יכול לקחת גם 360 חודשים) ותקבלו את החיסכון שנותן לכם ייעוץ פרטי. את בחירת היועץ שילווה אתכם עשו בצורה מושכלת תוך בדיקת הניסיון שלו, הרקע, האם עבד בגופים פיננסיים גדולים לפני שהחל לעשות זאת באופן פרטי ועוד.

ניר עילם הוא יועץ משכנתאות פרטי המתמחה כבר שנים בתחום ומסייע ללקוחות רבים למצוא את המשכנתא המתאימה ביותר עבורם. מוזמנים ליצור קשר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
עוד בנושא
משכנתא למבוגרים
משכנתא למבוגרים

משכנתא למבוגרים – פתרון אם האתגר הגדול ביותר העומד בפני צעירים הוא  רכישת דירה והדרך בה רובם עושים זאת בסופו של דבר היא באמצעות משכנתא, בגיל מבוגר האתגרים הם אחרים.

קרא עוד >>
מחיר ייעוץ משכנתא
כמה עולה יועץ משכנתאות

כמה עולה יועץ משכנתאות מקצועי כאשר אדם נמצא בפני לקיחת משכנתא, אחת ההתלבטויות מתוך רבות שמלוות אותו בתקופה זו היא האם להתייעץ עם יועץ משכנתאות פרטי. אם כן, האם להגיע

קרא עוד >>
יועצי משכנתאות במרכז
יועץ משכנתאות במרכז

יועצי משכנתאות במרכז עם ניסיון רב  למרות פער המחירים בין המרכז לבין צפון הארץ או דרומה, רבים עדיין מעדיפים לא לוותר על היתרונות הרבים של מגורים במרכז למרות המחיר הגבוה.

קרא עוד >>
דילוג לתוכן