משכנתא למבוגרים

נגן וידאו

"לאחר ביצוע מוצלח של קרוב ל-1000 תיקי משכנתא מכל הסוגים, למשרדנו רשת ענפה של קשרים משפיעים בענף הבנקאות, דבר המאפשר למנף את המומחיות שלו כדי לספק לכם ביטחון וידע. פענוח המורכבות של נטילת משכנתאות והסוגים השונים שלהן יכול להיות מכריע, אבל עם המשאבים והידע שלנו, תוכלו להפוך ללווים חכמים יותר"

יועץ משכנתאות ופיננסים נ. עילם

לקוחות מספרים על השירות שלי
revital shalem
revital shalem
2023-09-14
ניר היקר, תודה רבה לך על שירות מקצועי ואדיב. תמיד זמין, סבלני ועושה הכל כדי להוריד את הריביות ולחסוך עבור הלקוח שלו כסף. ממליצה מכל הלב על ניר!
Niv Yatsiv
Niv Yatsiv
2023-05-02
ניר מקצוען אמיתי, הייתה לנו חוויה מושלמת! ניר מקצועי, מנוסה, שירותי ויודע להתאים את עצמו ללקוח ולצרכיו. אני ממש ממש ממליץ!
נטע אלימלך
נטע אלימלך
2023-03-21
זו לא פעם ראשונה שאני נעזרת בשרותיו של ניר עילם. בכל פעם הוא ידע במקצועיות רבה להתאים במיוחד לי , לצרכים שלי את סוג המשכנתא הנכונה לי, עם התנאים הטובים ביותר שהיו באותה עת בשוק. מעבר לכך, הוא גם ידע לתת לי רעיונות איך לשמור על משכנתא קיימת כיוון שהיא הייתה בריבית נמוכה ,ולקחת משכנתא נוספת קטנה שתאמה לצרכים שלי באותה עת. ברור לי שרק בזכותו ,הצלחתי לפתור בעיות כלכליות שהיו לפני. אני בכל הזדמנות ממליצה עליו לכל אחד ,לא רק בזכות המקצועיות שלו, אלא חשוב לא פחות ,בזכות היחס האישי והסובלנות הרבה שיש לו. תודה רבה לך ניר וברור שממליצה עליו בחום!
שלי בן מוחא
שלי בן מוחא
2023-03-05
אני נעזרת בניר כיועץ משכנתאות כבר פעם שלישית , סומכת עליו בעניים עצומות , בלי העזרה שלו , התהליך הזה היה ממש קשה ומתיש, אני כל כך שמחה שהכרתי אותו ויש לציין שהעזרה שלו שווה כל שקל!
יניב ויניב
יניב ויניב
2023-03-05
הכל הלך חלק והופתעתי מהתוצאה החיובית
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

משכנתא למבוגרים – פתרון

אם האתגר הגדול ביותר העומד בפני צעירים הוא  רכישת דירה והדרך בה רובם עושים זאת בסופו של דבר היא באמצעות משכנתא, בגיל מבוגר האתגרים הם אחרים. בגיל מבוגר אדם נמצא בד"כ עם נכס בידו, הדירה עליה סיים כבר לשלם את המשכנתא, אך הכנסותיו יורדות. לאחר פרישה לגמלאות ההכנסה החודשית יורדת לא מעט כך שהאתגר הוא בעיקר שמירה על רמת חיים כפי שהיתה קודם. אתגרים גדולים עוד יותר הם עזרה לילדים ברכישה משמעותית או עמידה בהוצאה גדולה כמו מעבר לדיור מוגן. משכנתא למבוגרים הנקראת גם משכנתא הפוכה היא פתרון בו יכולים אותם מבוגרים שבבעלותם נכס להשתמש.

מהי בדיוק משכנתא למבוגרים?

משכנתא למבוגרים או משכנתא הפוכה היא הלוואה לכל מטרה המיועדת לבני 60 ומעלה אשר כאמור בבעלותם נכס שסיימו את החזר המשכנתא עליו. לצורך ההלוואה הנכס משועבד וההלוואה ניתנת כסכום חד פעמי או בפעימות אם רוצים בכך. חשוב לציין שהשעבוד מהווה ביטחון בלבד. הנכס נשאר בבעלות מלאה של מקבלי המשכנתא כך שהם יכולים לגור בנכס או להשכיר אותו. הסכום המקסימלי להלוואה תלוי בגילו של הלווה, כאשר ככל שגילו מבוגר יותר כך הסכום שיוכל לקחת יכול להוות אחוז גבוה יותר מערך הנכס. ההחזר כולו נעשה עם מכירת הנכס, בין אם ע"י הלווה ובין אם ע"י יורשיו אם המכירה נעשית לאחר מותו כשהריבית מחושבת בדומה לריבית של משכנתא.

חשיבות ההתייעצות עם יועץ משכנתאות

על פניו משכנתא למבוגרים היא אופציה טובה לבני 60 ומעלה אשר בבעלותם נכס. עדיין חשוב להשוות בין התנאים שנותנים גופים פיננסיים שונים המציעים את ההלוואה. כיוון שהריבית מחושבת באופן דומה לריבית של משכנתא, גם כאן, כמו במשכנתא רגילה, חשוב לבנות תמהיל משכנתא ולראות איך היא מחושבת, מהו החלק צמוד מדד, האם בריבית משתנה או קבועה וכו". לכן גם משכנתא למבוגרים מומלץ לבחון בליווי של יועץ משכנתאות המתמחה גם בסוג הלוואה זה. כאן יש לקחת בחשבון דברים שאינם נלקחים בחשבון במשכנתא רגילה ולהיפך לכן ניסיונו של יועץ המשכנתאות במשכנתא זו הוא חשוב.

ניר עילם הוא יועץ משכנתאות מנוסה המלווה את לקוחותיו במקצועיות רבה עד למציאת המשכנתא המתאימה ביותר עבורם, כולל משכנתא הפוכה. מוזמנים ליצור קשר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
עוד בנושא
יועצי משכנתאות במרכז
יועץ משכנתאות במרכז

יועצי משכנתאות במרכז עם ניסיון רב  למרות פער המחירים בין המרכז לבין צפון הארץ או דרומה, רבים עדיין מעדיפים לא לוותר על היתרונות הרבים של מגורים במרכז למרות המחיר הגבוה.

קרא עוד >>
יועץ משכנתאות מחיר למשתכן
יועץ משכנתאות מחיר למשתכן

יועץ משכנתאות מחיר למשתכן – תוכנית תוכנית מחיר למשתכן נשמעת על פניו כמו דרך טובה לזוגות צעירים להעלות את הסיכויים לרכוש דירה. אכן יש לתוכנית מחיר למשתכן יתרונות מסוימים. ישנה

קרא עוד >>
משכנתא למשפרי דיור
משכנתא למשפרי דיור

משכנתא למשפרי דיור – תנאים רבים קונים את הדירה הראשונה שלהם כשהם עוד זוג ללא ילדים או זוג עם ילד אחד. באופן טבעי בד"כ המשפחה מתרחבת ולאחר מספר שנים עולה

קרא עוד >>
דילוג לתוכן