משכנתא למסורבים

נגן וידאו

"לאחר ביצוע מוצלח של קרוב ל-1000 תיקי משכנתא מכל הסוגים, למשרדנו רשת ענפה של קשרים משפיעים בענף הבנקאות, דבר המאפשר למנף את המומחיות שלו כדי לספק לכם ביטחון וידע. פענוח המורכבות של נטילת משכנתאות והסוגים השונים שלהן יכול להיות מכריע, אבל עם המשאבים והידע שלנו, תוכלו להפוך ללווים חכמים יותר"

יועץ משכנתאות ופיננסים נ. עילם

לקוחות מספרים על השירות שלי
revital shalem
revital shalem
2023-09-14
ניר היקר, תודה רבה לך על שירות מקצועי ואדיב. תמיד זמין, סבלני ועושה הכל כדי להוריד את הריביות ולחסוך עבור הלקוח שלו כסף. ממליצה מכל הלב על ניר!
Niv Yatsiv
Niv Yatsiv
2023-05-02
ניר מקצוען אמיתי, הייתה לנו חוויה מושלמת! ניר מקצועי, מנוסה, שירותי ויודע להתאים את עצמו ללקוח ולצרכיו. אני ממש ממש ממליץ!
נטע אלימלך
נטע אלימלך
2023-03-21
זו לא פעם ראשונה שאני נעזרת בשרותיו של ניר עילם. בכל פעם הוא ידע במקצועיות רבה להתאים במיוחד לי , לצרכים שלי את סוג המשכנתא הנכונה לי, עם התנאים הטובים ביותר שהיו באותה עת בשוק. מעבר לכך, הוא גם ידע לתת לי רעיונות איך לשמור על משכנתא קיימת כיוון שהיא הייתה בריבית נמוכה ,ולקחת משכנתא נוספת קטנה שתאמה לצרכים שלי באותה עת. ברור לי שרק בזכותו ,הצלחתי לפתור בעיות כלכליות שהיו לפני. אני בכל הזדמנות ממליצה עליו לכל אחד ,לא רק בזכות המקצועיות שלו, אלא חשוב לא פחות ,בזכות היחס האישי והסובלנות הרבה שיש לו. תודה רבה לך ניר וברור שממליצה עליו בחום!
שלי בן מוחא
שלי בן מוחא
2023-03-05
אני נעזרת בניר כיועץ משכנתאות כבר פעם שלישית , סומכת עליו בעניים עצומות , בלי העזרה שלו , התהליך הזה היה ממש קשה ומתיש, אני כל כך שמחה שהכרתי אותו ויש לציין שהעזרה שלו שווה כל שקל!
יניב ויניב
יניב ויניב
2023-03-05
הכל הלך חלק והופתעתי מהתוצאה החיובית
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

יועץ משכנתאות למסורבים

מסורבי משכנתא הם כל אלו שהגישו בקשה למשכנתא אך נדחו על ידי מלווים או מוסדות פיננסיים. הסיבות לסירוב למשכנתא הן רבות, ביניהן לקוחות עם יחסי חוב להכנסה גבוהים או מקורות הכנסה לא עקביים, לווים שלא שילמו הלוואות בזמן או בכלל, או שיש להם היסטוריה של פשיטת רגל או עיקולים. מסורבי משכנתא יכולים להיות גם אנשים שאינם עומדים בדרישות ספציפיות של הלוואות, כמו מבוגרים. לכל מלווה יש מערך הנחיות ונהלי הערכת סיכונים משלו, לכן גופים שונים יכולים לתת תשובות שונות לגבי משכנתאות.

גם אם תויגתם כלקוחות בסיכון גבוה וסורבתם לקבל משכנתא, חשוב לדעת שקבלת סירוב לא בהכרח אומרת שהמצב אבוד. יועץ משכנתאות מומחה ילווה אתכם לאורך התהליך ויידע למצוא פתרונות יצירתיים אשר יוכלו לעזור לכם לא רק להשיג את המשכנתא, אלא גם לקבל אותה בתנאים טובים המתאימים למצב הפיננסי ולמטרות שלכם. יועצי משכנתאות יכולים להמליץ על דרכים, כמו שימוש בנכסים אחרים שברשותכם ושעבודם לבנק, או עירוב גורם אחר בהלוואה, כמו אדם שישמש ערב או לווה נוסף.

עם הכוונה ותמיכה נכונה של יועצי משכנתאות מומחים, עולם שלם של אפשרויות נפתח בפניכם. אך עם זאת, חשוב לגשת לתהליך זה בזהירות ולחפש ייעוץ מומחה. קבלת החלטות מושכלות לא רק מבטיחה שננקטים הצעדים הנכונים, אלא גם מגנה מפני סירובים עתידיים פוטנציאליים שעלולים לפגוע עוד יותר במצבכם הכלכלי. היעזרות ביועץ משכנתאות מקצועי תעזור לכם להבין את דרככם במערכת הבנקאית ולהגדיל את הסיכויים שלכם לקבל משכנתא בתנאים נוחים.

יועץ המשכנתאות ניר עילם הוא בעל היכרות מעמיקה עם הבנקים השונים. עם הידע והמומחיות העמוקים שלו, ניר מסוגל לא רק לנווט בנוף המורכב של אפשרויות המשכנתא אלא גם לצייר לפניכם מפה מקיפה של אפשרויות. יתרה מכך, הוא מספק הדרכה חשובה מאין כמותה לגבי אסטרטגיות לבנייה מחדש של המוניטין שלכם במערכת הבנקאית, ובכך להגדיל את הסיכויים לקבל את אישור המשכנתא הנכסף. הוא מבין שסירוב משכנתא יכול להותיר השפעה מתמשכת על המצב הכלכלי, זו הסיבה שהוא מספק עצות ותמיכה שלא יסולאו בפז, ומציע אסטרטגיות המותאמות לנסיבות הספציפיות שלכם.

יועץ משכנתאות למסורבים

יועץ משכנתאות למסורבים – תוכנית

סירוב למשכנתא הוא מתסכל מאוד אך לא מעט אנשים נתקלים בתגובה זו של הבנק. סירוב למשכנתא גורם לכך שבבת אחת התוכנית שתכננתם לרכישת בית מתרחקת מכם עוד יותר. עם זאת, חשוב לא להתייאש, לקחת אויר ולבחון את הדברים בצורה מושכלת. יועץ משכנתאות למסורבים יוכל לבחון את הדברים, להבין מהי הסיבה לקבלת סירוב ולבדוק איך פועלים הלאה. לא תמיד הסיבה לסירוב היא ממקום פיננסי, לפעמים מדובר בבעיה טכנית הקשורה ברישום הנכס. אמנם מצב זה נחשב פחות שכיח אך עדיין קיים. לכן, אם קיבלתם סירוב אל תנסו לפנות לבנק אחר. עצרו רגע והתייעצו עם יועץ משכנתאות למסורבים שכבר טיפל בהצלחה במקרים של סירוב ומצא את הדרך לכך שהלקוח יקבל משכנתא וגם בתנאים טובים.

יועץ משכנתאות למסורבים- מהן הסיבות לסירוב?

כדי למצוא את הפתרון יועץ משכנתאות למסורבים יבדוק קודם מהי הבעיה. חשוב לפנות ליועץ כבר לאחר סירוב ראשון כי הוא שמור במערכת של הבנקים מה שיביא לסירובים נוספים. אצל רבים מדובר על חיווי אשראי או על דירוג אשראי נמוך הגורם לבנק להחליט לא לקחת סיכון. מבחינת הבנק מדובר על עסקה לטווח ארוך כך שהוא יעדיף לא לעשות אותה עם אנשים שיש להם דירוג אשראי נמוך. דירוג אשראי נמוך לא חייב להצביע על המצב הכלכלי הנוכחי. גם אם עברתם בעבר פשיטת רגל אך השתקמתם סביר שהדירוג עדיין נמוך. סיבה נוספת היא שכר חודשי שלא מספיק מבחינת הבנק. על פי חוק אסור שהמשכנתא תעלה על 50% מהשכר והבנקים לא לוקחים סיכון בעניין ומסרבים גם כשהשכר החודשי הוא 40% מן המשכנתא. סיבה נוספת היא כאמור טכנית וקשורה לרישום הנכס.

כיצד מטפל יועץ המשכנתאות בסירוב?

הדבר הראשון שיעשה יועץ משכנתאות למסורבים הוא ניתוח הדברים ובדיקת הסיבה לסירוב. הניתוח ירד לפרטים הקטנים ביותר ובעקבותיו יציע יועץ המשכנתאות פתרונות. אם למשל מדובר על יכולת החזר נמוכה, הפתרון שיכול להביא לשינוי ולקבלת תשובה חיובית הוא בניית תוכנית כלכלית שתביא להגדלת כושר ההחזר שלכם. יתכן שהסכום ההתחלתי שאתם יכולים לתת, ההון העצמי שלכם, הוא נמוך מדי ויש צורך להגדיל אותו ולהגיע לבנק עם סכום גבוה יותר. ישנם פתרונות רבים למצבים שונים. החשוב ביותר הוא לא להמשיך בפניות לבנקים לאחר סירוב ראשון אלא לפנות מיידית ליועץ משכנתאות המומחה בתחום.

ניר עילם הוא יועץ משכנתאות בעל ניסיון רב המטפל בהצלחה גם במקרים מורכבים של סירוב. מוזמנים ליצור קשר.

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
עוד בנושא
יועץ משכנתאות מחיר למשתכן
יועץ משכנתאות מחיר למשתכן

יועץ משכנתאות מחיר למשתכן – תוכנית תוכנית מחיר למשתכן נשמעת על פניו כמו דרך טובה לזוגות צעירים להעלות את הסיכויים לרכוש דירה. אכן יש לתוכנית מחיר למשתכן יתרונות מסוימים. ישנה

קרא עוד >>
יועץ משכנתאות פרטי
יועץ משכנתאות פרטי

יועץ משכנתאות פרטי – מסלולים משכנתא היא ההלוואה המשמעותית ביותר שייקח אדם, הלוואה שצריכה  לסייע ברכישת הנכס המשמעותי ביותר: דירה. משכנתא היתה תמיד סיפור מורכב, הבנוי ממסלולים שונים ושיש לקחת

קרא עוד >>
משכנתא למשפרי דיור
משכנתא למשפרי דיור

משכנתא למשפרי דיור – תנאים רבים קונים את הדירה הראשונה שלהם כשהם עוד זוג ללא ילדים או זוג עם ילד אחד. באופן טבעי בד"כ המשפחה מתרחבת ולאחר מספר שנים עולה

קרא עוד >>
דילוג לתוכן