שאלות נפוצות

אל תהססו לשאול, ידע זה כוח!

ובמקרה הזה, גם יכול להיות שווה הרבה מאוד כסף....

יועץ משכנתא מוסמך הוא גורם מקצועי שאינו תלוי באף בנק והאינטרס היחידי שלו הוא טובת הלקוח.המטרה לייצר עבורו את המשכנתא המיטבית עבורו אחרי בדיקת מכלול הנושאים הפיננסים ויכולת ההחזר של הלקוח. בעוד שיועץ מטעם הבנק הוא בעל אינטרס לטובת הבנק אותו הוא מייצג בלבד.

בהחלט כן, יועץ משכנתא יודע לייצר מכרז בין בנקים ולערוך השוואות ולסחוט את הלימון עבור הלקוח עד תום. על מנת שלקוח יוכל לבצע מכרז עליו לגשת למספר בנקים ולדאוג לקבל אישורים מכמה בנקים, לרוב בגלל קשיי בירוקרטיה מהבנקים וחוסר זמן רוב האנשים מסתפקים בהצעה או שתיים ואז מחליטים.

 

הדבר אולי החשוב ביותר שהיועץ עושה הוא בונה תמהיל משכנתא נכון עבור הלקוחות. כל עסקה וכל לקוח שונה, ויש להתייחס לכל פרמטר בצורה מקצועית, כמו יכולת החזר של הלקוחות, אופי הרכישה ,ורמת הסיכון שהלקוח מעוניין לקחת בעת נטילת המשכנתא.

מיחזור משכנתא הוא תהליך נטילת משכנתא לכל דבר ,המשכנתא הישנה נמחקת ובמקומה מתחילה משכנתא חדשה ,הדבר כמובן תלוי בתנאים הקיימים שיש ללקוח ומה אפשרויות ההוזלה הניתנות .מיחזור ניתן לעשות בכל זמן ובכל עת ובתקופות שהריביות נמוכות מאוד משתלם לעשות זאת ולקבע את התנאים החדשים לאורך חיי המשכנתא.

כן אפשרי בין אם זה להרחבת הבית אושיפוץ או אפילו לטובת איחוד הלוואות קיימות ולייצר החזר חודשי אחיד ונמוך.

 

חשוב לוודא כי היועץ הוא גורם מוסמך ע"י הבנקים עם עדיפות לחבר בהתאחדות היועצים.

בגדול אפשרי תוך חודש להעמיד משכנתא, כמובן שאין זה אומר שזהו הזמן האידיאלי, הזמן הנכון להתחלת תהליך משכנתא הוא 3 חודשים לפי המועד בו נרצה לקבל את הכסף, בכל עסקת רכישת יכולים להיות עיכובים או תהליכים שעדיף שייעשו בלי לחץ מיותר וייתנו את הזמן הדרוש לביצוע מיטוב של תנאי המשכנתא.

אחת הטעויות שקורות היא סדר הפעולות שקורה להרבה רוכשי דירות אשר חותמים על חוזה ומתחייבים לתשלום מתוך ידיעה כי ייגשו לבנק בבוא העת ויוכלו לקבל, כאן לעיתים קורה מצב שהבנק אינו מוכן לאשר את הסכום המבוקש ,מצב זה יכול להיות מאוד מאתגר וקשה היות שהרוכש התחייב להעברת כספים מתוך הסתמכות כי הבנק יעשה זאת אך הבנק מסרב ונוצר "פלונטר" .ולכן ההחלטה מה לרכוש וכמה משכנתא נצטרך חייבת להיות מגובה באישור עקרוני מטעם הבנק

באתר https://ne-finance.co.il/ נעשו מאמצים להנגיש את תכני האתר לכלל האוכולוסיה.

מהו אתר נגיש?

אתר שמוגדר “אתר נגיש” אמור לספק חווית גלישה נעימה ונוחה לכולם. מדובר על אתר ידידותי ,זמין 24 שעות ביממה לשימוש עבור אנשים עם מוגבלויות, לקויות ואנשים המתקשים בהפעלת המחשב והאינטרנט.
אתר נגיש מאפשר לכלל הגולשים לגלוש בנוחות ובמהירות ולהינות מהתכנים והשירותים המוצעים באתר בצורה הטובה ביותר ללא הבדלים בגישה.

האתר נבנה והונגש למענכם בהתאם להוראות הנגישות המופיעות ב – W3C’s Web Content Accessibility Guidelines 2.0, level AA

שימוש בתפריט הנגישות

אנחנו משתמשים בתוסף וורדפרס הנקרא “One Click Accessibility” אשר מסייע בהנגשת האתר עבור כל מי שצריך ורוצה.

מה ניתן לשנות באתר באמצעות השימוש בתוסף?

 • הגדלה של הטקסט בהתאם למסך
 • שינוי הטקסט לגוון אפור
 • ניגודיות גבוהה
 • ניגודיות הפוכה
 • שינוי לרקע בהיר
 • הדגשה של קישורים
 • הפיכה לפונט קריא

בלחיצה על הכפתור הנגישות הכחול ייפתח תפריט נגישות עם כלי עזר שונים כפי שמצויין בתמונה:

 • על ידי לחיצה על “TAB” במקלדת ניתן לבצע גלישה בדפים השונים של האתר ולנווט בקלות על ידי המקלדת.
 • ניתן להגדיל גודל פונט על ידי לחיצה במקלדת של CTRL +
 • ניתן להקטין גודל פונט על ידי לחיצה במקלדת של CTRL –
 • מערכות הפעלה ודפדפנים כתובת האתר והדפים השונים הקשורים לדומיין https://ne-finance.co.il/נבדקו במערכות הפעלה Windows ו OSX בדפדפנים: אינטרנט אקספלורר, ספארי, כרום ופיירפוקס בגרסאותיהם האחרונות.

רכיבי צד ג’ – ישנם רכיבי צד ג' שנמצאים באתר – ומוטמעים ממקורות חיצוניים, רכיבים אלו עלולים לעבוד שלא כשורה באמצעות שימוש בתוסף. אנו מצטערים על אי הנוחות שעלולה להיות כרוכה מהיכולות הטכניות של כלים אלו. במידה ונתקלתם בקושי ואתם מעוניינים שננגיש עבורכם את התוכן יותר מנשמח, אנא צרו איתנו קשר דרך
לכתובת המייל nralm23@gmail.com ואנו נדאג לתמוך בבקשה במהירות ויעילות.

נתקלתם בבעיה? ספרו לנו!

 אנו עושים את מירב המאמצים להציג אתר נגיש שנדרש על פי חוק, אנו משתדלים לשמור ולתחזק את האתר ברמה הטובה ביותר. במידה ומצאתם ו\או נתקלתם בקשיים בגלישה באתר, אל תהסס\י לדווח לנו בטופס צרו הקשר באתר
אנו נטפל בבעיה ונחזור אליך בהקדם עם פרטים על טיפולה.

תאריך עידכון ההצהרה

הצהרת הנגישות עודכנה לאחרונה בתאריך: 17/01/2022

דילוג לתוכן